Dnes je: Utorok - 30. September 2014 meniny má operenec Citrónik
... všetko okolo papagájov ...
| SHOP |
On-line fórum PARROTCLUBu Forum

Home

Mainpage

Register

Search

Help

Language

Login

Online ( Admin, male moderator, User )
No users online
On-line fórum PARROTCLUBu / Diskuzie ohľadom papagájov / Výživa a stravovanie / Su jedovate muskaty (pelargonia)
In this thread there are 5 Posts.
petohl
Su jedovate muskaty (pelargonia) - 18.10.2005, 20:48:16

guest
Su jedovate muskaty (pelargonia)? Nenasiel som nikde nieco o nich. Doteraz som nemal v izbe ziadnu burinu, ale teraz na zimu musia ist muskaty dovnutra a neviem ci su jedovate.
Coala
Su jedovate muskaty (pelargonia) - 18.10.2005, 21:29:25

Bože daj mi silu, aby som pochopila veci dobré, odvahu, aby som odolala veciam zlým, a rozum, aby som ich vedela rozlíšiť...
ahoj

moji ich obhrýzali dva roky v letnej sezone za sebou nakoľko prevísali cez vonkajšiu voliéru
a žíjú

je síce fakt že ich neobžierali v hojnom množstve proste muškáty nebrali ako hlavnú zložku potravy ale okrem toho, že mi celé leto s obľubou precvakávali previsy určite aj niečo požrali
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.
Jansa
Su jedovate muskaty (pelargonia) - 19.10.2005, 06:46:23

guest
@Coala
Previsali ti papúchy alebo tie muškáty?

Mne takto minulý týždeň obhrýzli polku papradia.... A ja že čo je akési zvednuté a oni to v tom bode previsu totálne "nasekali". Ma skoro porazilo....
potvora
Su jedovate muskaty (pelargonia) - 19.10.2005, 15:30:00

guest
skodoradostne zistujem, ze v tom nie som sama
mne zvladli oholit cinsku ruzu, ktora mala vysku dva metre, tak si viete predstavit, aka bola velka... trvalo im to asi polhodinu, a mensi ma velmi rad pristavanie na dracene, tak ta tiez vyzera, ako "chciplak"
a ked som po nich kricala, tak sa este tvarili urazene
ale teraz uz su dobri, vedia, ze kvety sa nesmu, viac mi rastliny demoluje pes, ako oni
jeho oblubena zabava je tahat kaktusy a kochlikov (kedze je schopna zozrat aj jezka, tak kaktusy mas asi ako suchy nacvik)
petohl
Su jedovate muskaty (pelargonia) - 19.10.2005, 17:58:39

guest
My mame 2 cinske ruze - jednu velku az po strop, k tej sa zatial nedostal. Ale ta druha cinska ruza padla za obet. Bola cela hola. Potom sme malovali a papagaj isiel do inej izby. Cinska ruza zacala vyhanat, narastlo kopu novych malych listockov.
Ale raz papagaj preletel do obyvacky a za 2 hodiny bolo po nej znovu.

Teraz v izbe mi zase dotrhal noviny.
Forum jump
Forum jump to:
-- pForum 1.29 b / © Thomas Ehrhardt, 2000-2005 --
© Coala, 2002 - 2014
top CSS Design by Müller WebSolution